Lokalita

Jako stvořené pro odpočinek a relax v zimě i v létě

Charakteristika lokality je pro výběr místa stavby klíčová. Svatý Petr, v jehož srdci se Apartmány Zvon nacházejí, je klidnou, ale zároveň historicky danou částí Špindlerova Mlýna s perfektní dostupností z centra. Lokalita je protkána řadou turistických tras, vedoucích z údolí až na vrcholky hor. Ať už se odsud vydáte po hřebenech k prameni Labe, nebo přes slavné krkonošské boudy až na Sněžku, budou Vaše kroky vždy doprovázet úchvatná krkonošská panoramata.

Špindlerův Mlýn nabízí od listopadu do dubna ideální podmínky pro celou řadu zimních sportů. Na nedalekých svazích najdete kvalitní, pravidelně udržované a uměle zasněžované sjezdové tratě všech obtížností o celkové délce 25 kilometrů. S jedním skipasem můžete využít celkem 14 lanovek, které dohromady přepraví 20 tisíc lyžařů za hodinu. Špindlerův Mlýn není pouze zima a lyžování. Objevte krásy Špindlerova Mlýna ze sedla horského kola, čtyřkolky nebo koloběžky nebo si užijte adrenalinové sporty či vysokohorskou turistiku.

Budova je náhradou původního objektu penzionu Zvon. Urbanisticko-architektonické řešení nové stavby je inspirováno původním tvaroslovím s hlavním hřebenem střechy orientovaným rovnoběžně s vrstevnicemi a přilehlou komunikací. Architektura objektu odkazuje na kombinaci typických krkonošských forem, jako je sklon střechy nebo celkový objem stavby a použité tradiční materiály. Realizované detaily však dávají stavbě současnou moderní image. Apartmány Zvon jsou příkladem moderní horské stavby, která vyniká harmonickým spojením tradičních křivek se současnými trendy rekreačního bydlení a důrazem na všechny potřebné funkce. Centrálním prostorem vnitřní dispozice je schodišťová třípodlažní hala s výtahem a recepcí v přízemí. Moderní design interiéru s tradiční barevností a výrazným uplatněním dřevěných obkladů a konstrukcí krovu odpovídá specifickým nárokům na pobyt v prostředí horských apartmánů.

Špindlerův Mlýn

Naše nejslavnější lyžařské středisko leží na soutoku Labe a Dolského potoka v nadmořské výšce 710 metrů. Trvale zde žije kolem 1 200 obyvatel. Výjimečné klimatické podmínky, rozmanitá horská příroda a široké možnosti sportovního vyžití přispěly k tomu, že se Špindlerův Mlýn stal jedním z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších středisek v České republice. Je ideálním cílem pro milovníky všech možných zimních sportů, ale nabízí i jedinečné trasy pro vysokohorské turisty a cyklisty a mnoho dalších možností, jak aktivně strávit svůj volný čas.

 

Pronájem apartmánů:
Telefon: +420 731 841 362
E-mail: info@holidaydream.cz

Holiday Dream s.r.o.
543 62 Dolní Branná

IČ: 04504844
Vedená u Krajského soudu v Hradci Králové, spisová značka C 36461

2020 © Apartmany-zvon.cz -Apartmány Zvon nabízí svým zájemcům velmi lukrativní a zajímavou příležitost pro trávení zimních dnů a letních dovolených. Navrhovaný objekt pouze s 15ti apartmánovými jednotkami je umístěn na nádherném, jižně orientovaném pozemku v údolí Svatého Pet
Informace o zpracování osobních údajů